Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Le Jardin Plume – Spalvu dārzs. Mūsdienu Francijas dārzu elegance

Le Jardin Plume jeb Spalvu dārzs ir Silvijas un Patrika Guibel privātais dārzs, kas atrodas Francijā, Normandijas reģionā. Veidojot dārzu, saimnieki strikti turējušies pie sākotnējās idejas radīt gaisīgu, harmonisku dārzu šarmantajā Normandijas ainavā. Dārzu, kas būtu bagāts ar ziediem, tauriņiem un bitēm, un vējš rotaļātos ar augu siluetiem.

Jardin Agapanthe – Dārzs kā sajūtu labirints

Jardin Agapanthe ir ainavu arhitekta Alexandre Thomas eksperimentu laboratorija. Dārzs, kas izveidots kā eksotisks ceļojums, kā piedzīvojums dārza dažādo telpu un noskaņu labirintos. Katram celiņam šeit ir rūpīgi izplānots galamērķis, stādījumi veidoti bagātīgi un dārza atmosfēru papildina antīko priekšmetu kolekcija.

Jardins d’Angelique – Dārzs romantiķim un filosofam. Dārzs mīlestībai

Dārzs, kur saimnieku mīlestība pret dārzu, nav vien ilgas pēc skaistuma, bet ar mērķi radīt skaistu un paliekošu piemiņu meitai. Dārzs, kur, ik uz soļa atspoguļojas mīlestība – mīlestība pret ģimeni, ziediem un dabu.