top of page

 Dārzs ir idealizēta dabas daļa,

kas veidota pēc mūsu izpratnes par skaisto.

/ Ansis Birznieks

GALANTUS jau vairāk nekā 25 gadus rada unikālus dārzus no ieceres līdz pilnai realizācijai. Mūsu mērķtiecīgais ceļš vedis cauri nemitīgai zināšanu un prasmju apguvei, neierobežojoties tikai profesionālajā laukā. Plašāks pasaules redzējums, filozofisku, kulturālu un starpdisciplināru pieredžu apguve, plašākas iedvesmas krāšana un lielāka konteksta meklējumi, kas nekad nebeidzas. Un neatlaidīga tieksme pēc attīstības un pilnības. Tas viss rezultējas unikālā pieredzē, kas palīdz mūsu Klientiem realizēt savu individuālo sapni par dārzu, runājot vienā valodā. Mēs esam ceļa biedri, kas kādu laiku iet blakus, dalās sajūtās un pieredzē, lai kopīgi radītu ko patiesi īpašu. Dārzu.

DĀRZA DIZAINS

Dabas un pasaules skaistāko dārzu iedvesmots dizains, kas piemērots konkrētai situācijai - Klienta vajadzībām, arhitektūrai, vietas un laika kontekstam, ekoloģijai un ilgstpējai. Mūsu dizaineru sarunas ar Klientu, neskaitāmas vizītes nākotnes dārzā, lai to izjustu un izdzīvotu, konceptuāls redzējums, kas atspoguļots 3D vizualizācijās un virtuālā dārzā, lai iespējami patiesi parādītu iecerēto un ļautu Klientam iejusties mērogā un sajūtās. Modelēšana dabā un skrupulozi atbilstošāko materiālu, tehnoloģisko risinājumu un augu kombināciju meklējumi, lai radītu unikālus dārzus, kam piemērs ir mūsu portfolio un saņemtie apbalvojumi. Projektēšanas process ir rūpīgs un prasa vairākus mēnešus, tāpēc tas jāplāno laicīgi.

DĀRZA IERĪKOŠANA

Lai realizētu mūsu dizaina komandas ambiciozās ieceres augstākajā līmenī, mums ir pieredzējušu dārza būves profesionāļu komanda, kam bezkompromisu kvalitāte un darba kultūra ir svarīgākais kritērijs. Jaunākās tehnoloģijas, nemitīgi papildinātas zināšanas un pasaules pieredze, piemērota tehnika, aprīkojums un precīza darbu plānošana un organizācija. Viss strādā saskaņotā mehānismā, lai realizētu mūsu Klientu ieceres. Precīza darbu plānošana, organizācija un izpilde objektā - viss strādā saskaņotā mehānismā, lai realizētu mūsu Klientu ieceres. Mēs radām nozares standartus kā tehnoloģijās tā ilgtspējā. Dārza būve ir visādā ziņā ietilpīgs process, arī laika izpratnē un parasti aizņem vairākus mēnešus. Tāpēc mēs dārzu būves darbu uzsākšanu plānojam laicīgi uz priekšu. 

Mūsu iedvesmas avots dārzu radīšanā ir skaistums un estētika to plašākajā izpratnē – dabas neatkārtojamā dažādība un sarežģītība, arhitektūra un dizains, zinātnes un tehnoloģiskie sasniegumi, dažādas mākslas formas un ceļojumu iespaidi, gastronomiski piedzīvojumi un vīna kultūras izsmalcinātība, mode un izklaide, dažādas garīgas prakses un filozofijas un vēl un vēl. Viss šajā pasaulē ir ieraugāms caur skaistuma un iedvesmas prizmu.

 

Dārzs ir nebeidzams ceļojums, tas ir dzīvs, mainīgs un rūpīgam vērotājam pamācošs. Uzplaukumam seko briedums, aktivitātei – miers, pēc ziemas atnāk pavasaris un katra diena ir jauns sākums.

Cilvēks ir GALANTUS lielākā vērtība. Mūsu profesionāļu komanda - ainavu arhitekti, dārzu dizaineri, dārznieki, bruģētāji, arboristi, laistīšanas un apgaismojuma speciālisti, akmens, metāla un koka meistari. Mēs visi katru dienu strādājam ar vienu mērķi - radīt un uzturēt unikālus dārzus. Dārzs nav tikai mūsu darbs, tā ir mūsu sirdslieta, azarts un profesionāls izaicinājums jau 25gadus. Vidēji mūsu darbinieki uzņēmumā strādā vairāk kā 10 gadus, jo ļoti augstu vērtējam darba kultūru, cilvēcību un atbildību. Mūsu Klienti vienmēr augstu novērtē GALANTUS komandu.

KOMANDA

DĀRZA KOPŠANA

Pareiza, konkrētajam dārzam un iecerētajam ilgtermiņa rezultātam atbilstoša kopšana ir kritiski svarīga, lai Klients varētu mierīgi izbaudīt dārzu, kas ir labi uzturēts un īsteno savu potenciālu visā pilnībā un visās sezonās. Kopšanas plāns tiek izstrādāts individuāli, lai Klients var izvēlēties savu iesaistes līmeni, ja dārzs ir kļuvis par hobiju. Ātri, kvalitatīvi, profesionāli un klusi - tāda ir mūsu pilnībā ekipēto, aizrautīgu dārznieku komanda.

bottom of page