Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Apraksts

Stāsts par nelielu, romantisku pilsētas dārzu, kur pavasarī savas baltās galviņas pretī saulei kautrīgi stiepj sniegpulkstenītes un reibina ābeļziedu smarža. Vasarā dārzu apņem ziemciešu ziedu krāsu un smaržu lidojums, ogulāju krūmos sārtojas ogas, bet siltumnīcā – garšaugi un pirmie tomāti. Rudenī dārzs pārsteidz ar izteiksmīgām augu tekstūrām un veco ābeļu zari, pilni sulīgiem āboliem, noliecas no to smaguma.

Dārzs ģimenei ar bērniem, atpūtai ar draugiem un ģimeni. Dārzs, kur sauļoties, rotaļāties ar bērniem, grillēt vakariņas vai omulīgā terasē palasīt kādu grāmatu.

Dārza nelielā platība tika rūpīgi izplānota un katrs kvadrātmetrs izmantots lietderīgi. Dārzs sadalīts vairākās funkcionālās dārza telpās – saulainā priekšdārzā ar smaržīgu rožu dobi; dzīvojamajā zonā ar lielu zālienu un plašu divlīmeņu terasi; kā arī atsevišķā dārza zonā ar lapeni, kur patverties vasaras tveicē, grillēšanai un kopīgām pusdienām, ar skatu uz blakus esošo  seno ābeļu dārzu.  Dārzā Izveidots arī mazs, kompakts virtuves dārziņš ar siltumnīcu un pāris garšaugu kastēm. Kā dārza telpas atdalošs elements šajā dārzā izmantotas retinātas koka brusu sieniņas.

Fakti

Kategorija: Gatavi dārzi
Gads: 2016
Vieta: Mārupe
Platība: ~700m2
Dizaineris: Sintija Nagle, Ansis Birznieks