Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Apraksts

Šis reprezentatīvais  klasiskais dārzs veidots, papildinot ēku – arhitektūras pieminekli. Pasūtītājs, uzticoties Galantus dārzniekiem jau vairakkārt, skaidri definēja savu redzējumu – krāšņs, ziedošs, klasisks un kārtīgs pilsētas dārzs.

Ainavu arhitekte Iveta Grīviņa piedāvāja netradicionālu skatījumu un tapa dārzs, kurā galveno lomu nespēlē viens augs vai tā forma, bet augu kopums kā forma un krāsa. Lielas, atbilstoši cirptas augu grupas lieliski pasvītro ēkas pamatīgumu un cēlumu. Košais zaļums ne tikai vasarā, bet arī ziemā priecē vērotāju. Dārzs atrodas pilsētā, taču tas ir noslēgts un kluss. Klienti, izprotot izmantojamo materiālu un augu nozīmi kopējā ansamblī, pieņēma pilnīgi jaunus risinājumus – šajā dārzā pirmo reizi Latvijā tika realizēta granīta bruģakmeņu šuvju javas pielietošana, kas unikāla ar to, ka ir ūdens caurlaidīga, taču cieta kā betons (lieliski pasargā no skudrām, nezālēm, spraugu ravēšanas, tīrīšana, arī papēži neķeras!). Arī stādāmmateriāla izvēle ļāva realizēt līdz šim reti redzētas dārza filozofijas izveidi. Dārzs jau vairākus gadus tiek priecē tā īpašniekus!

Fakti

Kategorija: Gatavi dārzi
Gads:
Vieta: Liepājas pilsēta
Platība:
Dizaineris: Iveta Grīviņa, Ansis Birznieks