Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Apraksts

Mūsdienīgs dārzs ģimenei, kas nupat, nupat uzcēluši māju un vēlas vidi ap ēku veidot kā mūsdienīgu, pārdomātu dārzu. Ēkas izteiksmīgā, mūsdienīgā arhitektūra un līniju ģeometrija nosaka dārza raksturu, tam izvirzīto stilistiku. Zemesgabalā izvietojusies arī neliela pirts ēka.
Saimnieku izvirzītie uzstādījumi nākotnes dārzam – funkcionāls, skaists, ziedošs, sasaistīts ar ēkas arhitektūru, pārdomāts līdz detaļai, taču tajā pašā laikā mājīgs, omulīgs. Nepieciešama atsevišķu, atdalītu dārza telpu veidošana, gaisīgi viegli stādījumi.
Rezultātā tapusi dārza dizaina vīzija – mūsdienīgs, gaisīgs dārzs, ar nodalītām dārza telpām, lielu atpūtas terasi pie ēkas ar plašu zālienu, atsevišķu ‘Secret Garden’ pie saimnieku guļamistabas logiem, lielo ziedošo dārzu ar pergolu, kur iekārt šūpuļtīklu un aizmirsties no ikdienas steigas. Dārzā savu vietu atradīs arī reprezentatīvs priekšdārzs, atpūtas terase pie pirts, puķu pļava un virtuves dārziņs ar siltumnīcu un paaugstinātām garšaugu kastēm no rūsināta metāla.
Tā kā dārza platība ir salīdzinoši liela, lai dārzs kļūtu telpiskāks un mājīgāks, tajā plānotas lielu kokaugu grupas, kas piešķirs ne vien sezonalitāti, bet arī vertikālo dimensiju dārzam.

Dārza dizaina koncepcijas 3D vizualizācijas modelis:

Fakti

Kategorija: Dārzu projekti
Gads: 2016-2017
Vieta: Valmieras pilsētas apkaime
Platība: 2750m2
Dizaineris: Sintija Nagle, Ansis Birznieks