Kopš 1999.gada dārzu mākslas uzņēmums Galantus rada īpašus dārzus īpašiem cilvēkiem. Mēs dalāmies kopīgajā izpratnē par skaistumu, meistarību (kvalitāti) un sajūtām katrā ziedā, augā un materiālā, kas radošu domu un prasmīgu dārznieka roku veidoti, kopā rada to neaizmirstamo un vienīgo SAVA DĀRZA sajūtu. Mēs aicinām Jūs aizraujošā un bezgalīgā skaituma, ziedu, noskaņu, pārsteigumu un prieka pasaulē – dārza radīšanas pasaulē. Neliels dārziņš iekšpagalmā vai plašs īpašums – mums ir zināšanas, pieredze un aizrautība, lai radītu tieši Jums atbilstošu dārzu. Dārzu, kas būs neizsmeļams prieka un skaistuma avots, mākslas darbs, kas cels īpašuma vērtību un, iespējams, kļūs arī par Jūsu kaislību. Mēs radām īpašus dārzus īpašiem cilvēkiem.


Misija

Pateicoties pieredzei, zināšanām, aizrautīgai un profesionālai komandai un mūsu kaislībai uz dārzu, mēs radām īpašus dārzus īpašiem cilvēkiem. Dārzus, kas ir ilgtspējīgi, intriģējoši, atbilstoši vietai un arhitektūrai un atspoguļo dārza saimnieku vērtības dabai tuvā valodā.

Vīzija

Galantus rada īpašus dārzus. Katru dienu tiecoties pēc labākā dārzu dizainā, būvniecībā un kopšanā, apvienojot Klientu vēlmes, mūsu komandas zināšanas, pieredzi un mīlestību uz dārzu, radīt skaistākos dārzus. Lai dārza tapšana ir prieks gan Klientam, gan mums pašiem. Mēs radām īpašus dārzus īpašiem cilvēkiem.

Vērtības

  • KOMANDA
  • KVALITĀTE
  • RADOŠUMS
  • ATBILDĪBA

Zīmols

Zīmola vērtības un vizuālais tēls ir aizgūts no sniegpulkstenītes (Galanthus nivalis) – prieks un atbildība par brīnumaino dabu, trauslā ziediņa spēks un neatlaidība, pirmajam vēstot par jaunu pavasari, skaistums vienkāršībā, mīlestība un tiekšanās uz pilnību.