Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
1. posms

Izpēte

1 nedēļa
2. posms

Koncepcija

4-8 nedēļas
3. posms

Detalizācija

4-6 nedēļas
4. posms

Dārza projekts

4-6 nedēļas
5. posms

Realizācija

...
Izpēte
Koncepcija
Detalizācija
Dārza projekts
Realizācija
(6%)
Izpētes apakšsadaļas:
  • Iepazīšanās ar klientu
  • Objekta apskate
  • Darba uzdevums
  • Objekta analīze

Arhitektūra, Vide (gaismas apstākļi, reljefs, koku esamība u.c.), Apkārtne (apbūves raksturs, daba, skati u.c.) un Klients ir galvenie faktori, kas nosaka nākotnes dārza aprises. Izpētes stadijā kopā ar Klientu izstaigājam objektu, izrunājam ieceres, noteikti sīki iepazīstamies ar ēkas arhitektūras projektu – fasādes, telpu plānojums, stilistika, vizualizācijas – viss nepieciešams, lai saprastu un sajustu arhitektūras valodā ielikto Klienta vērtību vēstījumu un veidotu dārzu kā dzīves telpas pilnasinīgu sastāvdaļu. Pēc tam pie kafijas tases mūsu birojā intervējam klientu, lai iespējami labāk iepazītu nākotnes dārza lietotāju ieradumus, vēlmes, vajadzības un vērtības. Lieliski, ja klientam ir kādas idejas, pinterest bilžu kolekcija, žurnālu un grāmatu izgriezumi, fiksētas vēlmes un domas. Ja tas nav – visu izrunāsim, kopā paskatīsim dažādus mūsu projektus, dažādu stilu pasaules dārzus, lai kopīgi definētu darba uzdevumu un virzienu.

Izpētes daļā novērtējam skatus – kā vēlamos un akcentējamos, tā arī slēpjamos. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta izsauļojuma modelēšanapapildus mērījumi un viss cits nepieciešamais, lai mums būtu pilnīga informācija un izpratne par esošo situāciju un dārza potenciālu. Darbam noteikti būs vajadzīga aktuāla topogrāfija ar visām ēkām. Šajā stadijā objektu apmeklējam vismaz vienu reizi.

Nākamais posms: Koncepcija