LatvianRussian (CIS)
Zāliena kopšana
Zāliens pavasarī Nosūtīt draugam

Kad nokusis sniegs, varam novērtēt, ko zālienā pastrādājusi aizvadītā ziema. Lai pavasarī pēc iespējas ātrāk panāktu veselīga un koši zaļa zāliena izskatu, jāliek zālienam sasparoties augšanai ar intensīviem kopšanas pasākumiem un jālikvidē ziemas negatīvās sekas.

Click image to open!
Click image to open!

 
Zāliena pavasara kūre Nosūtīt draugam

Zāliena pavasara kūre - Šī ir ikgadēja zāliena pavasara sakopšanas kūre, kas iztīrīs Jūsu zālienu no vecās kūlas, atmirušās zāles, t.s. zāliena "filca" un sūnas, nodrošinot ātru tā saņemšanos pavasarī, lai zāliens būtu veselīgs un skaists visu vasaru. uzzini vairāk par darbiem un izmaksām:

Click image to open!
Click image to open!

 
Zāliena kūres Nosūtīt draugam

Lai cik labi būtu veikta zāliena ierīkošana, praktiski katrs zāliens, to lietojot un vienkārši nopļaujot, pēc zināma laika zaudē savu izskatu un kvalitāti. Tādēļ Galantus ir radījis Zāliena kūres - speciālus un kompleksus zāliena kopšanas pasākumus, atbilstoši zāliena stāvoklim un sezonai.

Click image to open!
Click image to open!

 
Zāliena atjaunošanas kūre Nosūtīt draugam

Zāliena atjaunošanas kūre – ja zāliens audzis vairāk kā 3 gadus un nav padziļināti kopts, noteikti nepieciešama tā pamatīgāka un atjaunojošāka apstrāde. Ar gadiem augsne ir sablīvējusies, un tajā nav pietiekami gaisa, tāpēc zāliena sakņu sistēma paliek seklāka, zāliens retāks, vājāks, to viegli pārņem sūna un nezāles. Uzzini vairāk par darbiem un izmaksām:

 
Sūna zālienā - iepazīsti pretinieku! Nosūtīt draugam

Sūna zālienā – šis jautājums nodarbina ikvienu rūpīgu dārzkopi un zāliena saimnieku un cīņa ar šo parādību nav viegla un ātra. Sūnas ieviešanos veicina vairāki faktori vienlaicīgi, taču svarīgākais ir...

 
Zāliena mēslošana Nosūtīt draugam

Augsne jau dabiski satur lielu daļu no augiem nepieciešamajām barības vielām, taču, lielākoties kāds no elementiem nebūs pietiekamā daudzumā, lai zāliens augtu spēcīgs un krāšņs, tāpēc zinošs dārznieks pārbauda un par mēslošanu domā, jau ierīkojot zālienu.

 
«SākumsAtgriezties123TurpinātBeigas»