LatvianRussian (CIS)
Zāliena ierīkošana
Zāliens - iepazīsimies! Nosūtīt draugam

Zāliens aizņem ap 70% dārza telpas, tāpēc to pamatoti uzskata par dārza galveno elementu. Krāšņš zāliens ir katra saimnieka gods un acuraugs, tomēr, ņemot vērā dažādos zālienu lietošanas mērķus un augšanas apstākļus, kā arī ierīkošanas kvalitāti, zāliens bieži vien ir mūsu rūpju objekts. Vai Jūs zinājāt, ka:

 
Zāliena plānošana Nosūtīt draugam

Zāliena kvalitātes liktenis pirmo reizi tiek izšķirts to plānojot. iepazīstieties ar zāliena plānošanas vadlīnijām.

 
Zāliena ierīkošana (I daļa) - augsnes sagatavošana Nosūtīt draugam

Augsnei ir vitāli svarīga nozīmē jebkura auga dzīvē, tajā skaitā arī zāliena augšanā - augsnē augs 'turas' ar saknēm, augsnē atrodas gaiss, ūdens, ūdenī izšķīdušas barības vielas, kuras augi var uzņemt ar saknēm. Augsnē arī augs paliek, kad atmirst.

 
Zāliena ierīkošana (II daļa) - zāliena sēja Nosūtīt draugam

Kad augsne ir pareizi sagatavota (sīkāk par augsni un tās sagatavošanu lasiet šeit... ), pienācis laiks zāliena ierīkošanas gala darbībai - sējai vai paklājzāliena uzklāšanai. Šajā rakstā sīkāk tieši par zāliena sēju, jo paklājzāliens atsevišķi apskatīts jau iepriekš (lasīt šeit...)

 
Zālienu eksperta pakalpojumi Nosūtīt draugam

Jūs nezināt, kas noticis Jūsu zālienam vai gribētu, lai tas izskatās labāk? Nepieciešams speciālista vērtējums par zāliena ierīkošanas vai kopšanas jautājumiem? Vērsieties pie mūsu eksperta, lai iegūtu kvalificētu padomu vai rakstisku atzinumu, rīcības plānu vai praktisku palīdzību problēmas risināšanā.

 
Galantus speciālistiem - jauns zināšanu līmenis zālienu jomā Nosūtīt draugam

Galantus vadītājs Ansis Birznieks pabeidzis mācību kursu vienā no vadošajām Vācijas ainavas/dārzu būves skolām 'Deula Bayern', kas garantē augsta līmeņa zināšanas zālienu izveidē, kopšanā un problemātikā...

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!

 
«SākumsAtgriezties12TurpinātBeigas»