LatvianRussian (CIS)
Publikācijas
Skaista piknika vieta no žurnāla Dārza pasaule Nosūtīt draugam

Kas jāņem vērā, lai izveidotu skaistu piknika vietu. Konsultē Ansis Birznieks žurnāla "Dārza pasaule" 2015 gada maija (183) nummurā.

 
Zāliena pavasara uzkopšana - no žurnāla "Ievas Māja" Nosūtīt draugam

Zāliena pavasara kopšanas galvenās vadlīnijas, kuras sniedz zālienu eksperts un Galantus vadītājs Ansis Birznieks žurnāla Ievas Māja 09.03. - 22.03.2012. numurā:

Click image to open!
Click image to open!

 
Sniegpulkstenīšu noslēpumi - no žurnāla "Ievas Dārzs" Nosūtīt draugam

Interesanti fakti par sniegpulkstenīti, kuros dalās pieredzes bagātais sīpolpuķu audzētājs Jānis Rukšāns žurnālā "Ievas Dārzs"

Click image to open!
Click image to open!

 
Dārza Pasaule - kā tikt pie glīta mauriņa Nosūtīt draugam

Kādi darbi veicami un kas jāzina, lai Jūsu zāliens ne tikai izskatītos glīts, bet arī labi kalpotu? Uz šiem un vēl cietiem jautājumiem par zāliena ierīkošanu atbildes atradīsiet žurnāla Dārza Pasaule jūnija nummura rakstā "Kā tikt pie glīta mauriņa".

 
Dienas Bizness - kā mainījušies dārza vaibsti Nosūtīt draugam

Ar savu krāsu un smaržu dārzos ir ienācis praktiskums. Patreizējā situācijā košumdārzu īpašnieki ir iemācījušies greznos dārza ziedus apvienot ar praktiskajiem ēdamajiem augiem.

Click image to open!
Click image to open!

 
Dārzs pēc saimnieka būtības un plāna - no laikraksta Diena Nosūtīt draugam

Šajā laikrakstā Ansis Birznieks atgādina, ka dārzs ir mainīgs lielums. Tās ir pārmaiņas un eksperimenti. Dārza īpšniekam ir jābūt radoši domājošam un gatavam pārmaiņām.

 
«SākumsAtgriezties123TurpinātBeigas»