LatvianRussian (CIS)
Komanda atpūtā
Galantus atzīmē veiksmīgi aizvadītu sezonu Nosūtīt draugam

Galantus komanda atzīmēja veiksmīgi aizvadītas 14. Sezonas noslēgumu, kurā stiprinājām komandas garu brīvdabas spēlēs un līksmojām omulīgā vakara pasākumā.

Click image to open!
Click image to open!

 
Galantus "Komandas vadīšanas" seminārs Nosūtīt draugam

Seminārā "Komandas Vadīšana" mēs smēlāmies zināšanas un intensīvi trenējāmies, atklājām pārsteidzošas atziņas un vadības potenciāla šķautnes sevī un kolēģos...

Click image to open!
Click image to open!

 
Galantus mācās un svin Ziemassvētkus Nosūtīt draugam

Gada mirdzošākajiem svētkiem tuvojoties, Galantus komanda pulcējās Ventspilī, lai mācītos jaunas un noderīgas prasmes, kā arī kopīgi atzīmētu Ziemassvētkus.

Click image to open!
Click image to open!

 
Galantus Kartingu Kauss 2012 Nosūtīt draugam

Galantus aizvadījis savu 13. darba sezonu dārzos. Lai atzīmētu veiksmīgo sezonas noslēgumu, pulcējāmies uz nu jau par tradīciju kļuvušo pasākumu – aizrautības, adrenalīna un prieka piepildīto - Galantus kartinga kausu -2012!

Click image to open!
Click image to open!

 
Prakse "Galantus" uzņēmumā - Sintijas atsauksme Nosūtīt draugam

Mans pavadītais prakses laiks ‘Galantus‘ ir sniedzis neatsveramu pieredzi dārzu dizaina un ainavu arhitektūras jomā. Šis laiks devis man daudz iespējas un izaicinājumus- gan pārbaudot fizisko izturību, gan teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Click image to open!

 
Prakse "Galantus" uzņēmumā - vērtē Krišs Nosūtīt draugam

Tuvojoties 2.kursa beigām, vēlējos iegūt praktiskās iemaņas un palielināt teorētiskās zinašanas par savu izvēlēto profesiju, proti, ainavu arhitekts, kā arī saprast, vai tas tiešām ir tas, ar ko vēlos saistīt savu turpmāko dzīvi. Varu pilnīgi droši teikt, ka prakse „Galantus” mani ir pārliecinājusi, ka ainavu arhitektūra ir tieši tas, kas mani interesē un ar ko nodarbošos turpmāk.

Click image to open!

 
«SākumsAtgriezties123TurpinātBeigas»