LatvianRussian (CIS)
Nosūtīt draugam

Mēs apbrīnojam un vēlamies līdzināties mazajai un trauslajai sniegpulkstenītei, kas pati pirmā mūs sveic pavasarī, pārsteidzošā spēkā izlaužoties cauri ledus vākam. Tās vienkāršais ziediņš mūs iepriecē vairāk kā klēpis viskrāšņāko rožu. Spēks neatlaidībā, lielums garā un prieks vienkāršībā ir mūsu ceļa zvaigznes, uz kurām no sirds tiecamies un kas mūs iedvesmo.

 

Galantus - no latīņu valodas Galanthus nivalis - sniegpulkstenīte.

 

Mūsu moto ir Dārzu Māksla - kā glezna, dziesma vai grāmata ir vienreizējs mākslas darbs, tā katrs dārzs ir netkārtojams, tuvs un personīgs tā īpašniekam. Mēs uzskatām, ka izveidot gaumīgu, skaistu, ērtu un atbilstošu dārzu ir māksla - dārzu māksla un mēs šajā mākslā vēlamies dalīties ar Jums.

 

Nākotne

Mēs vēlamies radīt tikai skaistākos un īpašākos dārzus īpašiem cilvēkiem, kam dārzs, tāpat kā mums, ir kaislība. Svarīgi, lai mēs varam dalīties līdzīgā izpratnē par skaistumu, bezkompromisu kvalitāti un perfektu rezultātu ikkatrā dārza detaļā. Galantus radītie dārzi ir kā mākslas darbi, kuru vērtība aug. Mēs radām Dārzu Mākslu.

 

 

Vēsture

Galantus ir vārds vairāk kā 18 gadus ilgai pieredzei, kvalitātei un mīlestībai uz dārzu. No pāris enerģiskiem dārzniekiem, dažām lāpstām un lielām cerībām ir izveidojies nopietns, dzīvespriecīgs, tehniski un tehnoloģiski attīstīts, zināšanas un pieredzi uzkrājis uzņēmums, kura kompaktā komanda realizējusi daudzus interesantus, radošus, sarežģītus, vienkāršus, lielus un mazus dārzus - katrs no tiem bijis mums īpašs un no katra esam paņēmuši kādu atziņu un turpinām tiekties uz pilnību, mācoties un neapstājoties! Mēs lepojamies, ka esam vienmēr augstu turējuši kvalitātes, atbildības un darba kultūras latiņu un varam droši skatīties acīs klientiem, darbiniekiem un visiem, kas redz mūsu darbu vai sadarbojas ar mums!

Dārzu mākslas uzņēmums Galantus (agrākais nosaukums Garten Kurzeme) dibināts 1999.gada 18.februārī, to no pirmās dienas vada tā īpašnieks Ansis Birznieks.

 

 

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
.