LatvianRussian (CIS)
Dārza rekonstrukcija
Dārza atjaunošana - tas ir gudri! Nosūtīt draugam

Labs dārzs kalpo saviem saimniekiem. Dārzs ir dzīvs un mainīgs kā tajā mītošo cilvēku vēlmes, vajadzības, gaume, ikdienas ritms, intereses utt. Šī iemesla dēļ reizi 10-15 gados lielākas vai mazākas pārmaiņas jeb rekonstrukcija vajadzīgas katram dārzam. Rekonstruējot dārzu, balstāmies uz 3E principu - EKOLOĢIJU, EKONOMIJU un ESTĒTIKU.

Click image to open!
Click image to open!

 
Dārzs harmoniskai dzīvošanai Nosūtīt draugam

Pērn vasarā šis dārzs piedzīvoja savu pirmo rekonstrukciju kopš ierīkošanas. Tās pamatā bija saimnieku vēlme paplašināt atpūtas zonu, izbūvējot dārza baseinu un lapeni.

Click image to open!
Click image to open!

 
Dārzs pilsētā Nosūtīt draugam

Sens, skaists, atjaunots nams klusā Pārdaugavas ieliņā ar pavisam nelielu teritoriju dārzam - pilsētas mītne ģimenei, kurā aug bērni, un dzīvo suns. Pavasarī, strādājot pie dārza sakopšanas, Galantus speciālisti radīja vairākus ierosinājumus nelielai apstādījumu rekonstrukcijai priekšdārza zonā. 

Click image to open!
Click image to open!

 
Apstādījumu rekonstrukcija - dārza brīnumainās pārvērtības Nosūtīt draugam

Šis nelielais dārzs (ap 300m2) kopā ar māju nonācis jaunu īpašnieku rokās. Esošo situāciju varētu raksturot kā skujeņu ēras kļūdu izlasi - mazā dārzā saliktas sudrabegles, priedes, kadiķi, kas gadu gaitā izauguši milzīgi un daudzkārt pārsnieguši stādītāja ieceres. Tātad, sākām ar esošo stādījumu revīziju:

Click image to open!
Click image to open!