LatvianRussian (CIS)
Dārza dizains
Dārza dizains - pirmā tikšanās un vietas izpēte Nosūtīt draugam

Projekta tapšana sākas ar tikšanos objektā, lai iepazītos ar klientu un veiktu teritorijas esošās situācijas izpēti. Uz tikšanos ar Jums dosies Galantus projektu vadītājs un dārza dizaina komanda, lai kļūtu par uzticamiem ceļabiedriem aizraujošā ceļā uz Jūsu lielisko dārzu! 

 
Dārza dizains - koncepcija Nosūtīt draugam

Click image to open!
Click image to open!
Pēc vienošanās par projekta izstrādi, Galantus dārza dizaina komanda veic esošās situācijas izpētes materiālu analīzi un izstrādā vairākus atšķirīgus dārza vīziju variantus, kuros konceptuāli atspoguļots dārza vizuālā tēla, galveno ideju un funkcionālā izkārtojuma priekšlikums.

 
Dārza dizains - skiču projekts Nosūtīt draugam

Click image to open!
Click image to open!
Skiču projekta stadijā, kad būsiet iepazinušies ar Galantus komandas izstrādātajiem konceptu variantiem un izvēlējušies Jums tīkamāko, mēs izveidosim vienu un skaidru dārza redzējumu - skiču plānu.

 
Dārza dizains - tehniskais projekts Nosūtīt draugam

Click image to open!
Click image to open!
Tehniskais projekts ir pamats precīzai projekta ierīkošanai dabā un ierīkošanas izmaksu aprēķināšanai. Tajā tiek parādīti konkrēti risinājumi, precīzi izmēri un piesaistes, izmantojamo materiālu specifikācija un apjomi, kā arī ierīkošanai nepieciešamā detalizācija un griezumi.

 
Dārza dizaina koncepcija "Jūrmalas rezidence" Nosūtīt draugam

 

 
Dārza dizaina koncepcija "Ozoliņi - Ventas Pērle" Nosūtīt draugam

 

 
«SākumsAtgriezties12TurpinātBeigas»