LatvianRussian (CIS)
Laistīšana
Nosūtīt draugam

Galantus var izplānot un realizēt automātiskas laistīšanas sistēmas jebkāda veida apstādījumiem, kas ir stacionāras (ieraktas zemē, neredzamas, tās darbina automātika ieprogrammētos režīmos), elementāras lietošanā un nodrošina augus ar nepieciešamo mitruma daudzumu īstajā laikā.

 

Augu augšanai, ziedēšanai un labai pārziemošanai ūdens ir vitāli nepieciešams. Skaidrs, ka Latvijas mainīgie laika apstākļi neļauj nodrošināt regulāru un pietiekamu ūdens daudzumu augiem, sevišķi kvalitatīviem zālieniem.

 

Laistīšanas sistēmas izmaksas noteikti atsvērs laiks, ko ietaupīsiet pa dārzu staipot šļūteņu rituļus un lieliskais zāliena zaļums un augu krāšņums par karstākajā jūlija tveicē, ko iespējams pavadāt vasarnīcā vai ceļojumā. Starp citiem dzeltenīgajiem zālieniem Jūsu košais mauriņš būs neatminama mīkla nezinātājam. Sistēmas ierīkošana iespējama arī jau gatavos apstādījumos, tos nebojājot. Pareizākais brīdis izlemt par laistīšanas sistēmu ir apstādījumu projekta (dārza projekta) tapšanas laikā, kad dārza projekta sastāvā iekļaujam arī laistīšanas projektu, kur tiek izplānota ūdens ņemšanas vieta, laistīšanas līniju un galvu izvietojums u.c.

 

Lielākām augu dobēm un sabiedriskiem apstādījumiem noteikti iesakām kapilāro laistīšanas sistēmu, kas var būt patstāvīga vai savienota ar pārējo sistēmu – šī sistēma piegādās ūdeni regulāri, tieši pie auga saknēm, netraumējot augus ar strūklu un būtiski samazinot ūdens patēriņu. Šādu sistēmu esam lietojuši arī zālienu izveidē uz jumtiem.

 

Sevišķi ieteicama šāda automātiskā laistīšanas sistēma ir lielu dārzu īpašniekiem, vai cilvēkiem, kam nav iespēju veltīt daudz laika dārza laistīšanai. Noteikti iesakām apsvērt šādas sistēmas nepieciešamību, jo lielākā daļa mūsu klientu to ir izvēlējušies un ne mirkli nenožēlo šo soli, ko nevar teikt klienti, kas atteicās no šādas ērtības. Perfekts zāliens (mauriņš) būs grūti uzturams, ja šādas sistēmas nebūs platībās, kas lielākas par 1000m2.

 

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
.