LatvianRussian (CIS)
Apstādījumi
Špalera dārza dizainā Nosūtīt draugam

Ja dārzā ir maz vietas, bet laba augsne un gribas kaut ko lielu un zaļu, tad ideāls variants ir koku špalierēšana. Tā ir koku zaru atsiešana horizontālā leņķī. Vēlamo koka vainaga skeletu iegūst izliecot viengadīgos koka zarus iepriekš rūpīgi pēc izmēriem sagatavotā režģī.

Click image to open!
Click image to open!

 
Ziedoša pļava Nosūtīt draugam

Galantus dārznieki laucīti priežu mežā pie vasaras mājas pārvērtīs par ziedošu pļavu, kas sastāvēs no dažādām ziedošām puķēm un zālēm:

 
Egļu sugas, kas piemērotas Latvijas apstākļiem Nosūtīt draugam

Ieskatam piedāvājam mūsu klimata apstākļiem piemērotāko egļu sugu raksturojumu.

 
Egļu dekoratīvās šķirnes Nosūtīt draugam

Ierosmei piedāvājam ieskatu daudzveidīgajā egļu dekoratīvo šķirņu klāstā. Jūsu ērtībai esam sagrupējuši šķirnes pēc vainaga formas.

 
Egļu šķirņu iegāde – ieteikumi Nosūtīt draugam

Pirms izvēlaties egļu šķirni savam dārzam un dodaties uz kokaudzētavu to iegādāties, piedāvājam apsvērt dažus ieteikumus:

 
Egļu izmantošana dekoratīvajos stādījumos Nosūtīt draugam

Pateicoties staltajam augumam un izteiksmīgajam siluetam, egles labi izskatās soliteru stādījumos (viens atsevišķi augošs augs). Egles var kombinēt ainaviskās grupās kopā ar citiem skujkokiem, piemēram, balteglēm, duglāzijām, hemlokeglēm. Interesantas krāsu, faktūru un mainības ziņā ir grupas, kur kopā ar eglēm aug lapegles un dažādi lapkoki.

 
«SākumsAtgriezties123TurpinātBeigas»