LatvianRussian (CIS)
Jaunumi
Kāpēc savu dārzu uzticēt Galantus?

Šis ir jautājums, kas noteikti jāizsver, pirms izlemt par nopietnu sadarbību ar kādu no plašā dārzkopības uzņēmumu klāsta. Argumenti un fakti par Galantus:

 
Galantus jaunumi maijā

Sveiciens maijā! Gaisā jau jūtama vasaras smarža un dārzs iekrāsojas košās krāsās. Uzzied mēneša augi - ceriņi (lasiet šeit), maijpuķītes (lasiet šeit) un rododendri (lasiet šeit). Par veicamajiem dārza darbiem maijā lasiet šeit, aicinām apskatīt arī citas maijā aktuālas tēmas – ceriņu kopšana (lasiet šeit) un dižstādi (lasiet šeit), kā arī padomus kā iegūt viegli kopjamu dārzu lasiet šeit.

 

 
Laimē dārza kopšanu!

Ej uz www.facebook.com/GalantusDarzi, spied Share pie kādas no Galantus Dārzu Māksla galerijām un varbūt tieši Tu būsi tas, kurš laimēs pavasara dārza sakopšanu no Galantus.
Mūsu dārznieku komanda 3 cilvēku sastāvā kops tavu dārzu 8 stundas!
Pie 200 Share izlozēsim laimīgo. 
Pārdomas par nozares presi

Lasiet Galantus vadītāja Anša Birznieka pārdomas par nozares presi, konkrēti par žurnāla 'Dārzs un Drava' marta - aprīļa izdevumā publicēto rakstu ‘Vidusjūras dārzs Latvijā’. Sīkāk lasiet šeit.

 
Pievienojies jaunajai Galantus Facebook lapai

Aicinām Jūs pievienoties (spied Like!) un sekot jaunajai un uzlabotajai Galantus Facebook lapai, kas tagad ir pārtapusi Page formātā, jo iepriekšējais formāts (kā personas profils) nebija īsti piemērots. 

 
Galantus piedalās LAAB konferencē

LAAB kopsapulcē, konferencē un radošo stāstu vakarā uzzinājām aktualitātes ainavu arhitektūrā, guvām jaunas atziņas un dalījāmies pieredzē „Ziedu pļavu” veidošanā.

Click image to open!
Click image to open!

 
«SākumsAtgriezties12345678910TurpinātBeigas»